Υποβάλετε εδώ την προσφορά σας. Στόχος προσφορών: 30 EUR, Προσφέρθηκαν: 0 EUR (0%)
Υποστηρίξτε την λειτουργία της ιστοσελίδας μας. Σας ευχαριστούμε!

+ Απάντηση στο Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 1 έως 15 από σύνολο 15

Θέμα: Spining με μποφόρ,ερωτηση

  1. #1

    Φήμη
    Lews's Avatar
    Εγγραφή
    Jun 2018
    Αναρτ.
    8
    ..Like!!
    8
    Thanked 2 Times in 1 Post
    Time Online
    1 Day 11 Hours 36 Minutes 1 Second
    Avg. Time Online
    6 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0

    Spining με μποφόρ,ερωτηση

    Καλησπέρα,είναι η πρώτη φορά που γράφω στο site το οποίο.και διαβάζω αρκετό καιρό,έχω αρχίσει το spining τέσσερις μήνες τωρα,έχω παει οχτώ φορές,ακόμα προσπαθώ να βρω τα πατήματα του αλλά δεν απογοητεύομαι γιατί είναι κάτι που μου αρέσει πολύ,επειδή όσες φορές έχω πάει ειχε σχετικά καλό καιρό1-3 μποφορ,και σε δύο εβδομάδες το νησί που θα επισκεφτώ έχει συνήθως 4-7 μποφόρ τέτοια εποχη,και δεν έχω ψαρέψει ποτέ με τέτοιο καιρό,ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις,1)είναι αλήθεια ότι τα ψάρια μπορεί να ξεγελαστουν πιο εύκολα?2)μπορώ να δουλέψω σε τέτοιες συνθήκες top water δολώματα όπως το ima skimmer είναι αποτελεσματικά?τα popper.δουλευουν?? ευχαριστώ πολυ

  2. #2

    Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη
    Pri's Avatar
    Εγγραφή
    Jul 2016
    Αναρτ.
    699
    ..Like!!
    772
    Thanked 1.380 Times in 442 Posts
    Όνομα:
    Zacharis Basilis
    Time Online
    3 Weeks 4 Days 13 Hours 50 Minutes 24 Seconds
    Avg. Time Online
    1 Minute 51 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    105
    Ισχύει γενικά ότι με καιρό τα ψάρια είναι πιο επιθετικά. Αλλά...

    Στην τεχνική αυτή ο καιρός είναι δυσκολία. Πρέπει να τον έχεις κάπως έτσι ώστε να σε βοηθάει. Συνήθως από πίσω. Κι αν όχι ακριβώς από πίσω, τουλάχιστον έτσι ώστε να σε βοηθάει. Τα επιφανειακά τεχνητά συνήθως δεν δουλεύουν σωστά με το κύμα, αλλά κάποια δουλεύουν. Το σκιμεράκι εμένα δεν μου δουλεύει σωστά με κύμα (ή ορθότερα εγω δεν μπορώ να το δουλέψω σωστά με κύμα). Τα ποπερ το ίδιο. Ένα ποπερακι που μου δουλεύει σωστά με κύμα είναι το panic pray της savagegear.

    Με 7αρι δύσκολα θα μπορέσεις να σπινάρεις. Καλύτερα αν έχεις εξοπλισμό και βαθιά νερά, να δοκίμαζες shore jigging.

    Υ.Γ.
    Καλοκαίρι πάντως, είναι η χειρότερη εποχή για spinning. Δοκίμασε από Σεπτέμβρη και μετά πιο ζεστά. Πολύ περπάτημα και πολύ υπομονή.

  3. Τα παρακάτω μέλη 4 έκαναν Like!! στον Pri για αυτό το post.:


  4. #3

    Φήμη
    Lews's Avatar
    Εγγραφή
    Jun 2018
    Αναρτ.
    8
    ..Like!!
    8
    Thanked 2 Times in 1 Post
    Time Online
    1 Day 11 Hours 36 Minutes 1 Second
    Avg. Time Online
    6 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    Ευχαριστώ πολύ.για την απάντηση σου.περιμενω πως και πως να πάρω άδεια και να ρίξω κάνα ψαρεματακι,
    Και ας μην.πιασω και τίποτα γιατί θα είμαι τουλάχιστον εκτός Αττικής που όπως και να το κάνουμε είναι δύσκολο να βρεις κάτι,πόσο μάλλον αν δεν έχεις και την εμπειρία όπως δεν την έχω εγώ.προτεινεται δηλαδή σε καιρό με 5-7 μποφόρ να δουλεύω καλύτερα minnows η σιλικόνη (δεν έχω δουλέψει ακόμα)?για τον καιρό σίγουρα θα πρέπει να τον έχω. Κάπως να με βοηθάει γιατι έχω και ελαφρύ εξοπλισμό αν παίζει και αυτό ρόλο βέβαια,τεχνητά τύπου sayoris little.jack σκεφτόμουν να πάρω ένα δουλεύουν σε άσχημο.καιρο??

  5. #4

    Φήμη
    Μιχάλης's Avatar
    Εγγραφή
    Oct 2017
    Περιοχή
    Αθήνα Ζωγράφου
    Αναρτ.
    142
    ..Like!!
    141
    Thanked 282 Times in 87 Posts
    Time Online
    4 Days 15 Hours 13 Minutes 43 Seconds
    Avg. Time Online
    20 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    39
    Το little.jack ζαργάνα το 155 το παλιό δηλαδή είναι πολύ ελαφρύ δεν κάνει τίποτα με καιρό το 135 είναι πιο βαρύ κι έχει καλύτερο πέταγμα. Όταν λέμε όμως τα ψάρια είναι πιο επιθετικά με καιρό εννοούμαι με ένα 4άκι μποφώρ όχι με 6 και 7 σε τέτοια ένταση δεν υπάρχει δραστηριότητα στο νερό από ψάρια γιατί δεν μπορούν να κολυμπήσουν, ανοίγονται προς τα βαθιά που υπάρχει ηρεμία στον βυθό. Όταν υπάρχει κύμα ύψους δύο μέτρα για παράδειγμα υπάρχει αντίστοιχη αναταραχή και προς τα κάτω, προς τον βυθό. Τα νησιά κατά την γνώμη μου είναι μια ψαρευτική απάτη, έχουν μεγάλο μήκος ακτογραμμών με πολύ ενδιαφέροντα βυθό και ψάρια και ελάχιστη πρόσβαση στις ακτές έως καθόλου (εκτός από τις αμμουδερές παραλίες που κάνει μπάνιο ο κόσμος), και τελικά καταλήγεις να ψαρεύεις στο κεντρικό λιμάνι του νησιού βράδυ μόνο. Τα νησιά δυστυχώς θέλουν σκάφος.
    Αν δεν έχεις εμπειρία από ψαρέματα μην ψαρεύεις με κακό καιρό κυρίως από βραχώδεις ακτές γιατί υπάρχουν πολλοί κίνδυνοι να χαλάσει το ψάρεμά σου από κύματα που μπορεί να σε κουκουλώσουν ή να σε ρίξουν στο νερό, να χάσεις τα πράγματα σου κι ακόμα να προσέχεις μεγάλα σκάφη και πλοία που περνούν και δημιουργούν τα απόνερά τους μεγάλα κύματα από το πουθενά. Ασφάλισε τα πράγματά σου προσεκτικά με στρατιωτική πειθαρχία μην τα ακουμπάς όπου νάναι, μην αφήνεις τσάντες και κουτιά ανοιχτά όταν ψαρεύεις για να γλυτώσεις τις απώλειες από κάποιο κύμα που θα φτάσει μέχρι εσένα.

    Πρίν ξεκινήσεις για ψάρεμα μελέτα προσεκτικά χάρτες Google Earth, πάρε εικόνα από το Trip in view και βλέπε καιρό από το Windy (εγώ το έμαθα αυτό εδώ από τον Σπύρο) θα βοηθηθείς πάρα πολύ. Ρίχνε και καμιά ματιά στο navionics για τα βάθη αλλά μην το εμπιστεύεσαι και πολύ γιατί έχει πολλές ανακρίβειες και μπορεί να σε στείλει για βρούβες.

  6. Τα παρακάτω μέλη 3 έκαναν Like!! στον Μιχάλης για αυτό το post.:


  7. #5

    Φήμη
    Lews's Avatar
    Εγγραφή
    Jun 2018
    Αναρτ.
    8
    ..Like!!
    8
    Thanked 2 Times in 1 Post
    Time Online
    1 Day 11 Hours 36 Minutes 1 Second
    Avg. Time Online
    6 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    Ευχαριστώ Μιχάλη για τις πληροφορίες και τις συμβουλές!!Δεν ήξερα για το windy σίγουρα θα με βοηθήσει φαίνεται σούπερ!! θα προσέχω πολύ έχεις δίκιο.

    Οπως είπα είμαι τελίως αρχάριος,Μέσω google earth έχω βρεί και κάποια σημεία που θα ήθελα να ψαρέψω επειδή φαίνονται απομονωμένα(δεν είναι δύσβατα)

    Αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα αρκεστώ τις περισσότερες μέρες στα λιμάνάκια του νησιού όταν έχω χρόνο να πηγαίνω

    Πιστεύετε οτι καλό θα είναι να ψαρεύω το πολύ με 5 μποφόρ?

    Και αν θα μπορούσε κάποιος να μου πεί τι κάνει σε περιπτώσεις που έχει αέρα και τι δολώματα χρησιμοποιεί που του δουλεύουν

    Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι καλοδεχούμενη!


    Σας ευχαριστώ.

  8. #6

    Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη
    Pri's Avatar
    Εγγραφή
    Jul 2016
    Αναρτ.
    699
    ..Like!!
    772
    Thanked 1.380 Times in 442 Posts
    Όνομα:
    Zacharis Basilis
    Time Online
    3 Weeks 4 Days 13 Hours 50 Minutes 24 Seconds
    Avg. Time Online
    1 Minute 51 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    105
    Παράθεση Αρχική ανάρτηση από Μιχάλης Προβολή Ανάρτησης
    Όταν λέμε όμως τα ψάρια είναι πιο επιθετικά με καιρό εννοούμαι με ένα 4άκι μποφώρ όχι με 6 και 7 σε τέτοια ένταση.
    Στο spinning ίσως (δεν το τολμαω καν όταν έχει πάνω από 5-6). Στο shore όμως έχω πάρει καλά κομμάτια σε τέτοιες συνθήκες.

  9. Τα παρακάτω μέλη 2 έκαναν Like!! στον Pri για αυτό το post.:


  10. #7

    Φήμη
    Μιχάλης's Avatar
    Εγγραφή
    Oct 2017
    Περιοχή
    Αθήνα Ζωγράφου
    Αναρτ.
    142
    ..Like!!
    141
    Thanked 282 Times in 87 Posts
    Time Online
    4 Days 15 Hours 13 Minutes 43 Seconds
    Avg. Time Online
    20 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    39
    Ναι γιατί στο jigging ψαρεύεις αρκετά βαθιά που έχει σχετική ηρεμία ο βυθός όπου τα ψάρια που κινούνται κοντά στην επιφάνεια καταδύονται για να προφυλαχθούν από τα κύματα και τα περιμένουν τα μαύρα με χαρά να τα συναντήσουν οπότε πάνω στον γενικό χαβαλέ επωφελείσαι εσύ ο πονηρός και πιάνεις τα μεγάλα που κυνηγούν τα μικρότερα που νομίζουν ότι είναι πιο πονηρά από τον Pri.

    "Τα πάντα εν σοφία εποίησε"

  11. Τα παρακάτω μέλη 3 έκαναν Like!! στον Μιχάλης για αυτό το post.:


  12. #8

    Φήμη
    Alexsuzuki's Avatar
    Εγγραφή
    Oct 2017
    Περιοχή
    Αθηνα-κυψελη
    Αναρτ.
    527
    ..Like!!
    318
    Thanked 854 Times in 340 Posts
    Όνομα:
    Αλεξανδρος
    Time Online
    3 Weeks 2 Days 4 Hours 41 Minutes 23 Seconds
    Avg. Time Online
    1 Minute 41 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    77
    φιλε το θεμα ειναι να πας να κανει το σπινινγκ σου και να το ευχαριστηθεις
    με 5+ μποφορ αμφιβαλω οτι θα το ευχαριστηθεις.
    ειδικα με τα ελαφρια εργαλεια που εγραψες οτι εχεις.
    που να πεταξεις τεχνητο 15 γρ με 5 μποφορ αερα?
    μονη σου ελπιδα να εχεις τον αερα απο πισω

    τα ποπερ σε γενικες γραμμες δουλευουν με το κυμα

  13. Το παρακάτω μέλος έκανε Like!! στον Alexsuzuki για αυτό το post.:


  14. #9

    Φήμη
    Μιχάλης's Avatar
    Εγγραφή
    Oct 2017
    Περιοχή
    Αθήνα Ζωγράφου
    Αναρτ.
    142
    ..Like!!
    141
    Thanked 282 Times in 87 Posts
    Time Online
    4 Days 15 Hours 13 Minutes 43 Seconds
    Avg. Time Online
    20 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    39
    Παράθεση Αρχική ανάρτηση από Lews Προβολή Ανάρτησης
    Ευχαριστώ Μιχάλη για τις πληροφορίες και τις συμβουλές!!Δεν ήξερα για το windy σίγουρα θα με βοηθήσει φαίνεται σούπερ!! θα προσέχω πολύ έχεις δίκιο.

    Οπως είπα είμαι τελίως αρχάριος,Μέσω google earth έχω βρεί και κάποια σημεία που θα ήθελα να ψαρέψω επειδή φαίνονται απομονωμένα(δεν είναι δύσβατα)

    Αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα αρκεστώ τις περισσότερες μέρες στα λιμάνάκια του νησιού όταν έχω χρόνο να πηγαίνω

    Πιστεύετε οτι καλό θα είναι να ψαρεύω το πολύ με 5 μποφόρ?

    Και αν θα μπορούσε κάποιος να μου πεί τι κάνει σε περιπτώσεις που έχει αέρα και τι δολώματα χρησιμοποιεί που του δουλεύουν

    Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι καλοδεχούμενη!


    Σας ευχαριστώ.
    Φίλε με αέρα από 3 και πάνω που τον έχω μέτωπο εγώ προσωπικά δεν ψαρεύω γιατί είναι πολύ κουραστικό, δεν έχεις καθόλου πέταγμα και δεν μπορείς να ελέγξεις τις βολές σου. Τα ψαράκια που μπορείς να χρησιμοποιήσεις με αέρα (εννοώ από δεξιά αέρα η αριστερά) θα είναι καλά να είναι πάνω από 25 γρ. Με κυματισμό έντονο τα τεχνητά συνήθως χάνουν την πλεύση τους αλλά υπάρχουν και τεχνητά όπως τα DUO tide minnow surf που ψαρεύουν πολύ καλά μιας και έχουν φτιαχτεί για τέτοιες καταστάσεις. Για μακρινές βολές αν θελήσεις τελικά να ψαρέψεις με αέρα, η ζαργάνα που λέγαμε πιο πάνω η 135 που είναι πιο βαριά είναι καλή, τα Χ3 pencil της Hart αλλά και γενικότερα τα pencil τεχνητά όπως το Pres bait Kamui Duo που είναι το αγαπημένο μου και κάνει την πιο μακρινή βολή από όσα έχω δοκιμάσει έως τώρα. Απλά τα pencil να τα αφήνεις να βυθίζονται πρώτα λίγο και να μαζεύεις μετά.
    Όταν οι βολές σου δεν πάνε μακριά λόγω του αέρα δοκίμασε να μην κάνεις ευθείες βολές αλλά ψηλοκρεμαστές, επειδή η πυκνότητα του αέρα είναι διαφορετική κοντά στην επιφάνεια αλλά και η έντασή του αλλάζει σε μεγαλύτερο ύψος πολλές φορές ευνοείσαι και έχεις μακρύτερες βολές από ότι να ρίχνεις ευθεία, το κάνω αρκετές φορές. Να προσέχεις στην ανάκτηση τα τελευταία δέκα μέτρα περίπου γιατί συνήθως οι αρχάριοι εκεί χάνουν τα τεχνητά τους που θα πιαστούν σε διάφορα σηκώματα του βυθού (πλάκες, βράχους κ.λπ.) καλό είναι στα τελευταία μέτρα σε ένα βυθό που δεν ξέρεις την διαμόρφωσή του να κάνεις χτυπηματάκια προς τα πάνω ώστε να αλλάξει το τεχνητό σου βάθος και να αρχίζει να έρχεται προς την επιφάνεια.
    Σε ποιο νησί θα πάς; Δυστυχώς τώρα αρχίζουν τα μελτέμια σε λίγες μέρες και καλύτερα θα είναι να διαλέξεις τα νότια κομμάτια του νησιού.

  15. Το παρακάτω μέλος έκανε Like!! στον Μιχάλης για αυτό το post.:


  16. #10

    Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη
    Pri's Avatar
    Εγγραφή
    Jul 2016
    Αναρτ.
    699
    ..Like!!
    772
    Thanked 1.380 Times in 442 Posts
    Όνομα:
    Zacharis Basilis
    Time Online
    3 Weeks 4 Days 13 Hours 50 Minutes 24 Seconds
    Avg. Time Online
    1 Minute 51 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    105
    Πολύ σημαντικό! Πρόσεξε τις τούφες. Με τον πολύ άνεμο το πρώτο πρόβλημα για εμένα είναι οι τούφες.

    Καλό τύλιγμα εξ αρχής στον μηχανισμό. Προσοχή στα μπόσικα που σου παίρνει ο αέρας. Και τέλος πάντα σφιχτό μάζεμα στα μπόσικα γιατί αλλιώς θα χάσεις μέτρα από την μάνα σου.

  17. Τα παρακάτω μέλη 2 έκαναν Like!! στον Pri για αυτό το post.:


  18. #11

    Φήμη
    Lews's Avatar
    Εγγραφή
    Jun 2018
    Αναρτ.
    8
    ..Like!!
    8
    Thanked 2 Times in 1 Post
    Time Online
    1 Day 11 Hours 36 Minutes 1 Second
    Avg. Time Online
    6 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σας!!με βοηθάτε παρά πολυ.Θα πηγαίνω με τέτοιο αέρα μόνο αν με ευννοεί η φορά του.Εχω δύο tide.minnow ένα μεγάλο και ένα μικρότερο,επίσης έχω το duo realis pencil,από sayoris έχω το little jack z 26 γραμμαρια,σιλικόνες,1 bass day log surf,δύο ima skimmer,και ένα stylo που μου έκανε δώρο ένας φιλος,και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα!!και θέλω τόσο πολύ να το δοκιμάσω!!, γενικά δεν με παίρνει να πάρω αλλά δολώματα δυστυχώς αυτή την στιγμή. Για αρχάριο πιστεύω έχω αρκετά.

  19. #12

    Φήμη
    Thomasbfk83's Avatar
    Εγγραφή
    Mar 2015
    Περιοχή
    Αθηνα
    Αναρτ.
    31
    ..Like!!
    169
    Thanked 51 Times in 16 Posts
    Όνομα:
    θωμάς
    Time Online
    1 Week 1 Day 7 Hours 32 Minutes 29 Seconds
    Avg. Time Online
    36 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    Καλημερα.Επειδη διαβασα τα παραπανω σχολια να πω κ γω τη γνωμη μου.Μια χαρα ψαρευεις με 6 κ 7 μποφορ και μια χαρα δραστηριοτητα εχουν τα ψαρια σε ολα τα στρωματα.Επειδη ζω σε νησι του Β.Αιγαιου αυτοι οι ανεμοι ειναι συχνο φαινομενο κ μαλιστα ειναι και οι επιθυμητοι.Αλλο αν σε εκνευριζει ο αερας κ αλλο αν ειναι καλα η οχι.Για σπινινγκ ειναι τελεια!
    Λαυρακια,Λουτσοι,Λιτσες,γοφαρια κ μαναλια κινουνται ανετα μεσα στα κυματα κ ισα ισα που ειναι πολυ πιο δραστηρια απο οτι με απνοιες η 3αρια...
    Ολο το θεμα ειναι η υπομονη.Να περιμενεις το κυμα,τις ρυπεες του αερα κ να βρεις την καταλληλη ευκαιρια για ριψη.Συνηθως σε μωλους η λιμανια υπαρχουν σημεια που βολευουν να σταθεις.
    Οσον αφορα στον εξοπλισμο.Δεν χρειαζεται ουτε πολυ βαρια εργαλεια ουτε τπτ.Πχ το στυλο που εχεις εχει μια χαρα βολη κ σε κοντρα αερα με ενα αντιστοιχο σε cw καλαμι.Σκεψου εγω ψαρευω σε τετοιες συνθηκες με καλαμι 7-28 κ μια χαρα ψαρεματα κανω κ μια χαρα ψαρια βγαζω.Το πιο σειφ ειναι ενα μεγαλυτερο σε γραμμαρια καλαμι.Το θεμα επαναλαμβανω ειναι η υπομονη κ να μη σπαζεσαι απ τον αερα.Ασε που τωρα το καλοκαιρακι θα σου σκασει κ κανα κυμα να σε δροσισει!
    Οπως κ να χει επειδη ολοι λεμε την αποψη μας το καλυτερο ειναι να πας να δοκιμασεις αρκετες φορες με ολες τις συνθηκες κ να καταληξεις στο αποδοτικοτερο για εσενα ψαρεμα.Γιατι η πραξη απεχει ετη φωτος απο τα πληκτρολογια κ τις οθονες...

  20. Τα παρακάτω μέλη 3 έκαναν Like!! στον Thomasbfk83 για αυτό το post.:


  21. #13

    Φήμη
    Lews's Avatar
    Εγγραφή
    Jun 2018
    Αναρτ.
    8
    ..Like!!
    8
    Thanked 2 Times in 1 Post
    Time Online
    1 Day 11 Hours 36 Minutes 1 Second
    Avg. Time Online
    6 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    Πολυ ελπιδοφόρο το.μηνυμα σου φιλε μου!αυτο που λες ειναι σωστο,θα δω στην πραξη πως θα ειναι και ανάλογα θα δω τι μπορώ και τι δεν μπορω να κανω,απλα.επειδη ειμαι αρχαριος και ειλικρινα δεν περιμενα οτι θα μου αρεσε τοσο.πολυ,εχω αγχος για να το ευχαριστηθω στις διακοπες,το καλαμι που έχω ειναι 10-35 daiwa legalis, παρεπιπτόντως ακόμα δεν έχω πιάσει τίποτα,είχα πέντε έξι συναντήσεις με μεγάλα κομμάτια αλλά δεν καρφώθηκε κανένα,ακόμα και έτσι το ευχαριστιεμαι πάρα πολύ και θέλω να το ζήσω και σίγουρα όταν συμπληρώσω κάποιες ώρες βελτιωθώ και έχω περισσότερη εμπειρία θα έρθουν και τα ψαρια.

  22. Τα παρακάτω μέλη 2 έκαναν Like!! στον Lews για αυτό το post.:


  23. #14

    Φήμη
    Thomasbfk83's Avatar
    Εγγραφή
    Mar 2015
    Περιοχή
    Αθηνα
    Αναρτ.
    31
    ..Like!!
    169
    Thanked 51 Times in 16 Posts
    Όνομα:
    θωμάς
    Time Online
    1 Week 1 Day 7 Hours 32 Minutes 29 Seconds
    Avg. Time Online
    36 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    Να περασεις καλα (χωρις αγχος) κ να μας στειλεις ψαρευτικες εντυπωσεις οταν με το καλο γυρισεις στο θεμα να μας πεις πως σου φανηκε το ψαρεμα με μποφορ!!

  24. Το παρακάτω μέλος έκανε Like!! στον Thomasbfk83 για αυτό το post.:


  25. #15

    Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη Φήμη
    Pri's Avatar
    Εγγραφή
    Jul 2016
    Αναρτ.
    699
    ..Like!!
    772
    Thanked 1.380 Times in 442 Posts
    Όνομα:
    Zacharis Basilis
    Time Online
    3 Weeks 4 Days 13 Hours 50 Minutes 24 Seconds
    Avg. Time Online
    1 Minute 51 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    105
    Παράθεση Αρχική ανάρτηση από Thomasbfk83 Προβολή Ανάρτησης
    Να περασεις καλα (χωρις αγχος) κ να μας στειλεις ψαρευτικες εντυπωσεις οταν με το καλο γυρισεις στο θεμα να μας πεις πως σου φανηκε το ψαρεμα με μποφορ!!
    Όντως η καλύτερη συμβουλή είναι αυτή.

    Ο καθένας μας έχει και διαφορετικές εμπειρίες από ψάρεμα με spinning όταν έχει καιρό. Πήγαινε κι εσύ και πες μας πως σου φάνηκε σαν εμπειρία. Καλά να περάσεις!

  26. Τα παρακάτω μέλη 2 έκαναν Like!! στον Pri για αυτό το post.:


+ Απάντηση στο Θέμα

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας