+ Απάντηση στο Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 1 έως 4 από σύνολο 4

Θέμα: ΤΕΧΝΗΤΟ Jack Fin Kuda

zoomaxel
    Επισκέπτης zoomaxel's Avatar

ΤΕΧΝΗΤΟ Jack Fin Kuda

το εντοπισα καταλαθος στο ιντερνετ ενω εψαχνα για τεχνητα, το εχει δουλεψει καποιος? Jack Fin Kuda http://www.biggame.gr/product.asp?catid=594

Μέλος της ομάδας μας
    Φήμη
    shisco's Avatar
    Αναρτ.
    11
    ..Like!!
    2
    Time Online
    3 Days 11 Hours 1 Minute 27 Seconds
    Avg. Time Online
    16 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    0
    58 ευρώ...λολ

Μέλος της ομάδας μας
    Φήμη
    nikostatalias's Avatar
    Αναρτ.
    123
    ..Like!!
    170
    Όνομα:
    Νίκος Ταταλιάς
    Time Online
    5 Days 9 Hours 25 Minutes 15 Seconds
    Avg. Time Online
    25 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    42
    το εχω δουλεψει απο ενα φιλο που το εχει.....τρομερο,αληθοφανες,αλλα καθε βολη ποναει η καρδια σου,κ αν σου περισσευουν τα 58 θα στο φαι η βιτρινα σου

Φήμη
    Vasilis B.'s Avatar
    Αναρτ.
    82
    ..Like!!
    149
    Όνομα:
    Vasilis Bourikas
    Time Online
    2 Weeks 4 Days 16 Hours 58 Minutes 12 Seconds
    Avg. Time Online
    1 Minute 27 Seconds
    Ισχύς Φήμης
    33
    Γειά σου Αλέξανδρε,

To είχα (χρώμα λουτσάκι) από απρίλη ως σεπτεμβρη όποτε και είδα τα 58 ευρώ να πετάνε στον διάολο μετά από κόψιμο παράμαλου στο λιμάνι της Τήνου. Εννοείται ότι βούτηξα αλλά άντε βρες το.

-Βολή: Καλούτσικη, αλλά όχι όσο καλή όπως ας πούμε του Logsurf 144, φεύγει λίγο ατσούμπαλα. Με δυνατό ούριο άνεμο φεύγει αρκετά πιο μακριά γιατί έχει μεγάλη επιφάνεια/μέγεθος και είναι αρκετά κούφιο.
    -Kίνηση: Κολυμπάει πολύ καλά με απλή ανάκτηση, κάνει μια κίνηση που μοιάζει λίγο με το ΙΜΑ ΚΟΜΟΜΟ (δεξιά αριστερά στον άξονα του) το οποίο νομίζω είναι ανώτερο σε κίνηση. Σε γρηγορότερη ανάκτηση απλά κινείται όπως και και με την αργή αλλά απλά πιο γρήγορα, δηλαδή δεν κάνει "κόλπα" απλά λόγω ταχύτητας. Δεν μου άρεσε στα twists και jerks, τίποτα ιδιαίτερο.
    -Εμφάνιση: Όπως είπε ο Νίκος είναι τρομερά προσεγμένο και αληθοφανές. Εγώ δεν το φοβόμουνα και το δούλευα συνέχεια και μάλλον για αυτό το έχασα. Δεν πήρα ποτέ ψάρι με αυτό ενώ έβγαζα με άλλα τεχνητά στα ίδια ψαρέματα.

Δεν θα το ξανααγόραζα για τόσα λεφτά, καλύτερα να πάρεις 3 άλλα καλά τεχνητά με τα ίδια χρήματα νομίζω. H' δύο Jack Fin Stylo, που κάνει τα μισά λεφτά και για μένα είναι το πιο επιτυχημένο τους προϊόν και ένα από τα καλύτερα surface.

5. Τα παρακάτω μέλη 6 έκαναν Like!! στον Vasilis B. για αυτό το post.:

+ Απάντηση στο Θέμα

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας